4 METIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DEDICAT] cel mai tare sv de metin2 PvM HarD

Go down

[DEDICAT] cel mai tare sv de metin2 PvM HarD  Empty [DEDICAT] cel mai tare sv de metin2 PvM HarD

Post  bYd Fri Jan 13, 2012 4:50 am

[SA]ShAd0W
[SA]Andersenn
Nume Server: metin-2.ro

Server Status: ONLINE
MC / IP: Client pe site

Rate: 80%
Experienta: 80%
Yang: 80%
Obiecte: 80%
Fierar: ca pe Metin2.ro
Timp Online: 24/24 HOSTAT

Buguri rezolvate: Nu sunt dar cand apare cate unu imediat da reebot 5min si il face
Regat recomandat: pe toate vrem sa populam serverul

Forum: ---
Site: metin-2.ro
Client & Luncher: gasiti pe site la descarcari
Inregistrare: gasiti pe site la inregistrare Very Happy


Video:
Poze:


Descriere: Este un server PVM HARD CLASSIC o iei de la 0 la inceput ai sabie lvl 1 +0 si licori mici ai NPC de grad si cal Lv 21 nu recomand celor care sunt obisnuiti sa faca lvl 70 intr-o zi...se face cam in 2 zile...lvl 80 cam in 5..zile se face itemele cad greu Posedata ca pe ro cu fum posedata si sirius cresc la fiecare + trebuie 2 pamflete si x2perle din fiecare maxim este posedata fara king 1 2 3 4 etc...bonusuri clasice sunt la shop cu 500yang de bagat si de schimbat bonus inel exp 1-yang .se pot face donatii . Scrie lvl in fata numelui pentru detalii intrati pe server . Serer Recomandat tuturor celor care iubesc PVM'ul Hard Classic ma gasiti cu numele davidguetta in joc va doresc bafta si spor la crescut daca puteti sa aduceti playeri pe server ar fi super merita populat astept comentarii si nu vreau sa aud "naspa" "primu dai GM" - nu este serveru meu . sau...alte jigniri la adresa mea sau a serverului . Multumesc

bYd
Nou Venit
Nou Venit

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2012-01-13

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum